23 серпня 2022 року. VBET Ліга. 1 тур. Київ. 15−00. НТК імені Віктора Баннікова. Без глядачів. 29 градусів.
Одеса
0:1
Верес
Рівне

Стартовий поєдинок нового чемпіонату країни, який розпочинається в безпрецедентних умовах війни з російськими агресорами, «Чорноморець» проводив як господар поля. Зустріч із «Вересом» (Рівне) відбулася на столичному стадіоні НТК УАФ імені Віктора Баннікова. Потрібно визнати, що ця футбольна арена ніколи не була щасливою для нашої команди. З 4 проведених там до сьогодні офіційних ігор «Чорноморець» зміг досягти лише одного позитивного результату (2:2 з «Олімпіком» у 2015). Ось і з «Вересом» «моряки» зазнали гіркоти поразки.

У першому таймі футболісти з Рівного перевершили нас за кількістю ударів (4 проти 1), один із них привів до взяття воріт (Кльоцу дозволили пробити з-за меж штрафного майданчика, і м’яч від стійки влетів у сітку). На 27 хвилині небезпечний удар С. Шестакова під перекладину відбив Непогодов. У «Чорноморці" був близький до успіху Брагару. Він здійснив вражаючий індивідуальний рейд до лінії штрафного майданчика, змістився вправо і закрутив м’яч у дальній кут, але, на жаль, пробив поряд зі штангою.

Відразу після перерви знову продемонстрував майстерність Непогодов, який відбив пенальті, призначеного за фол Джеймса проти Дахновського. Незабаром наш голкіпер успішно впорався і з небезпечною атакою, яку намагалися завершити той же Дахновський та Гайдучик.

«Моряки», посиливши лінію нападу, до самого фінального свистка намагалися уникнути поразки. Дуже близьким до успіху був Селін у компенсований час, але його удар головою метрів з 11 вийшов неточним. 0:1.