VBET Ліга: «Металіст 1925» — «Чорноморець» — 0:0

«Металіст 1925» Харків — «Чорноморець» — 0:0

27 серпня 2022 року. VBET Ліга. 2 тур. Київ. 15−00. НСК «Олімпійський». Без глядачів.
Арбітр — Євген Арановський (Київ), асистенти — Дмитро Оганесян та Євген Данильченко (Луганськ), четвертий арбітр — Юрій Іванов (Донецька область). Делегат УАФ — Юрій Нестрига (Київ). Спостерігач арбітражу УАФ — Олег Деревінський (Київ).

«Металіст 1925»: Мозіль, Шершень (Капінус, 80), Безуглий, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Габелок (капітан), Бичек, Ременюк (Дмитренко, 80), Борячук (Д. Кравченко, 80).

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, І. Коваленко, Жичиков, Ю. Потімков, Вендел, Дудік, Пономар, Зубков.

Тренер — Валерій Кривенцов.

«Чорноморець»: Непогодов, Селін, Джеймс, Єрмаков, Салюк, Політило, Плакса (Гладкий, 85), Бобко (капітан) (Кузик, 72), Брагару (Філі, 78), Наумець, Юсов (Штогрін, 78),

Запасні: Паст, Варакута, Суханов, С. Кравченко, Войтіховський, Литвиненко, Романов.

Тренер — Роман Григорчук.

Не реалізував ненальті: Габелок (54, парірований).

Попереджений: Джеймс (51).

Порівняно з іграми першого туру в обох командах відбулися заміни у стартових складах. У «Чорноморці", який поступився «Вересу» (0:1), замість С. Кравченка, Філі, Штогріна та Гладкого сьогодні вийшли Плакса, Бобко, Наумець та Юсов. У «Металісті 1925», який зіграв унічию (0:0) із «Шахтарем», Д. Кравченко та Зубкова змінили Бичек та Борячук.

Перший тайм пройшов із дуже помітною перевагою «моряків». На 14 хвилині Наумець метрів із 13 влучив у дальню штангу. На 20-й Мозіль врятував харківську команду спочатку після удару Юсова, а потім Бобка. На 25-й та 36-й голкіпер «Металіста 1925» не дав забити Брагару. На 37-й Єрмаков із 6 метрів головою послав м’яч вище воріт.

Харків'янин Ременюк на 19 хвилині ледь не втік віч-на-віч з Непогодовим (в останній момент Селін встиг вибити м’яч). На початку другої півгодини гри «металісти» завдали двох ударів по наших воротах. Голкіпер «моряків» відбив «постріл» Борячука, а Русін пробив поряд із дальньою стійкою.

Втім, головний сейв Непогодів здійснив після перерви. Джеймс, який заробив за три хвилини два небезпечні штрафні у наші ворота та попередження, був до того ж «викритий» арбітром у грі рукою в межах штрафного майданчика «Чорноморця». Арановський вказав на «крапку». А Непогодов у другому матчі поспіль парирував 11-метровий удар (цього разу від Габелка).

На 56 хвилині повинен був забивати з лінії воротарського майданчика Юсов, але від його голови м’яч пролетів над поперечиною. На 65-й потужний удар Політило метрів із 23 зумів нейтралізувати Мозіль. На 73-й гостріший простріл Юсова ледь не втілив у гол Брагару, але Максиму не вистачило миті, щоб встигнути до м’яча.

За кількістю ударів «Чорноморець» перевершив «Металіст 1925» у три рази (13 проти 4), за попаданням у площину воріт співвідношення таке ж (6:2). Але з огляду на пенальті, відбите Непогодовим, нічийний результат сьогоднішньої гри можна вважати позитивним. Хоча справедливим підсумком мала стати перемога «моряків».